قوانین وبسایت  سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )  

کاربر محترم ، عضویت شما در سایت سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com ) بمنزله پذیرفتن قوانین و مقررات سایت سرزمین حیوانات خانگی ( petlandco.com ) بعد از مطالعه و بررسی ، تلقی می شود ، لذا خواهشمند است موارد توضیح داده شده را به دقت مطالعه نموده  و در استفاده از خدمات سایت مد نظر قرار دهید. نکته قابل توجه این است که سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )هیچگونه توافق با کاربرانی که از موارد زیر پیروی نمیکنند ندارد .

۱-شرایط عمومی

۲-شرایط فروش

۳-شرایط ارسال

۴-شرایط خدمات

 

۱- شرایط عمومی

استفاده از فروشگاه اینترنتی  سرزمین حیوانات خانگی ( petlandco.com )    به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گرد

 

الف) خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سرزمین حیوانات خانگی ( petlandco.com )  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

ب‌) در صورتی که در قوانین مندرج، روال و خدمات فروشگاه اینترنتی سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه بروز رسانی و منتشر می شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ج)  تمامی مطالب مندرج و محتویات شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات سایت فروشگاهی سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )و مجله اینترنتی سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )برای اطلاعات  شخصی و استفاده غیر تجاری کاربران عرضه شده است و هر گونه سوء استفاده و کپی برداری از اطلاعات پیگرد  قانونی دارد . استفاده از مطالب و مندرجات  سایت با ذکر منبع بلا مانع است و در صورت تمایل به استفاده از این مطالب باید با قسمت مدیریت سایت هماهنگ شود و اجازه نامه کتبی دریافت شود .

 

۲- شرایط فروش

کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات شخصی و کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش ( خرید ) یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی: وقتی کاربر از خدمات فروشگاهی سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )استفاده میکند ، سفارش اینترنتی خود را ثبت و در نهایت خرید انجام می پذیرد . این ارتباط بصورت الکترونیکی انجام می پذیرد و در صورتی که درخواست کاربر با رعایت کلیه اصول و روال باشد ، کاربر توافق میکند که

فروشگاه سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com ) به صورت الکترونیکی به درخواست پاسخ دهد . همچنین جهت اطلاع رسانی اخبار، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )برای اعضای رسمی وب سایت پیامی را از طریق ایمیل ، پیامک و یا تلگرام  ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه  اطلاع رسانی ها  نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی  

سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )را در پروفایل خود لغو کنند.

 

الف) شنبه تا پنج شنبه هر هفته روز کاری محسوب میشود . در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی کشور  ، سفارشات ثبت، در اولین روز کاری بعد از تعطیلی پردازش میشود . امکان ثبت سفارش در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز در فروشگاه اینترنتی سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com ) فراهم می باشد . لذا ساعت کاری فروشگاه ساعت 10 صبح الی ۲۰ شب می باشد و امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات فراهم می باشد .

ب‌) فروش کالا بر اساس نوع و مقدار ی انجام میپذیرد که کاربر آن را در فروشگاه اینترنتی

سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )   ثبت نموده است . کاربر پس از بررسی محصول و ثبت سفارش ( خرید )، زمان و مکان ارسال محصول را تعیین کرده و فروشگاه موظف به تحویل بموقع کالا میباشد .

ج) هزینه محصول سفارش داده شده طبق مبالغ مندرج در سایت محاسبه و پرداخت میگردد . کلیه مبالغی که شامل مالیات و عوارض فروش میشود ، در مبلغ مندرج در سایت اضافه شده است . هزینه ارسال و بیمه کالا بصورت جداگانه محاسبه میگردد .

د) کاربر موظف است در صورت انتخاب پرداخت در محل ، مبلغ قابل پرداخت را در هنگام تحویل محصول پرداخت نماید و در صورت عدم پرداخت ، فروشگاه حق دارد کالا را عودت و از تحویل خودداری کند .

 

۳- شرایط ارسالش

ارسال در تهران بزرگ و محدوده

الف) کلیه خدمات ارسال از طریق پیک صورت میپذیرد و فروشگاه  سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )  هیچ کنترلی بر زمان و فرایند حمل توسط پیک ندارد .

ب) مکان تحویل توسط کاربر در زمان ثبت سفارش مشخص شده است و آدرس تحویل روی محصول درج خواهد شد .تغییر نشانی پس از تحویل محموله ، قابل قبول نمی باشد .

ج) زمان تحویل محموله یک روز پس از ثبت سفارش و واریز وجه میباشد . زمان ارسال بعضی محصولات بدلیل سفارش ساخت متغیر می باشد و زمان تحویل به کاربر در زمان ثبت سفارش اعلام میگردد .

د) هزینه حمل کالا بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن در محل تحویل بصورت نقدی دریافت میگردد .مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه میگردد و فروشگاه سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )هیچ دخل و تصرفی در مبالغ آن ندارد . لازم بذکر است خرید بالای پانصد هزار ریال هزینه ارسال رایگان می باشد .

 

ارسال درمراکز استانها و  شهرستانها

الف) حمل و ارسال تمامی محصولات از طریق شرکت تیپاکس صورت میپذیرد و فروشگاه

 سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )هیچ کنترلی بر زمان و فرایند حمل توسط پیک ندارد .

ب) شماره رهگیری هر محموله توسط فروشگاه سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com )برای کاربر ارسال میشود و کاربر می تواند از طریق کد رهگیری مراحل ارسال کالای خود را پیگیری نماید .

ج) مدت زمان تحویل محصولات در شهرستانها بین ۲ تا ۴ روز کاری بعد از واریز وجه صورت میپذیرد . روزهای تعطیل محاسبه نخواهد شد .

د) مکان تحویل توسط کاربر در زمان ثبت سفارش مشخص شده است و آدرس تحویل روی محصول درج خواهد شد. تغییر نشانی پس از تحویل محموله، قابل قبول نمی باشد

ه) هزینه حمل کالا بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن در محل تحویل بصورت نقدی دریافت میگردد .مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه شرکت تیپاکس  و بر اساس وزن و نشانی محاسبه میگردد و فروشگاه سرزمین حیوانات خانگی   ( petlandco.com ) هیچ دخل و تصرفی در مبالغ آن ندارد .

 

۴- شرایط خدمات

برگشت کالا  ( حق انصراف )

قبل از ارسال کالا : در صورت انصراف از دریافت کالا پس از ثبت درخواست و تسویه حساب ، کل وجه به حساب بانکی کاربر مسترد خواهد شد .

پس از ارسال کالا : محصولات غذایی خریداری شده پس از تسویه و تحویل بهیچ وجه قابل عودت نمیباشد . محصولات غیر غذایی در صورت باز نشدن بسته بندی کالا و عدم خسارت فیزیکی به محض دریافت حق عودت داشته و کل وجه پرداختی مسترد خواهد شد . لازم بذکر است در صورت عودت کالا ، کلیه هزینه های بیمه و ارسال بعهده مشتری میباشد ( ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک )